Bizi Arayın: +90 312 285 86 03

Hakkımızda

Protokol’de yerinizi alın...

Hakkımızda

Toplam 58.000 m² inşaat alanına sahip olan İş Merkezi, Ankara’nın en stratejik ve gözde mekanlarından biri olan Çukurambar’ın merkezinde yer almaktadır.

İki bloktan oluşan binanın kule kısmı iş merkezi, diğer kısım ise mağazalar olacak şekilde tasarlanmıştır. Kule kısmı 34.000 m² inşaat alanına sahip olup toplam 28 kattan oluşmaktadır.

Dükkan kısımları 24.000 m² inşaat alanına sahip olup, teras ile bulunduğu çevrenin en prestijli mağazalarını barındırmaktadır.

Ofis Kulesinin içerisinde 151 adet bağımsız ofis yer almakt, 2 farklı Giriş Güvenlik Noktası ve Lobi ile yüksek araç kapasiteli kapalı otopark yer almaktadır.

Kule düşey sirkülasyon, 5 adet asansör ve iki adet merdiven ile sağlanmaktadır. Baza bölümü içerisinde 21 adet bağımsız mağaza yer almakta olup bu mağazalara hizmet desteği sağlayan; bağımsız kapalı otopark alanları yer almaktadır. Mağaza ve otoparklar arası düşey sirkülasyon, 1 adet asansör ve iki adet merdiven ile sağlanmaktadır.

Proje kendi içerisinde A Blok (Kule-Ofis Bloku) ve B Blok (Mağaza Bloku) olmak üzere tasarlanmış olup her iki bloğun ihtiyaçları kendi içerisinde çözümlenerek işletme açısından bağımsız çalışabilme özelliği kazandırılmıştır. Her iki blok giriş çıkışları ile ayrılmış, jeneratör, sığınak, kazan dairesi, trafo, otopark ve benzeri tüm ihtiyaçlar her bir blok için ayrı ayrı çözümlenmiştir.